Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opieka godzinowa nad Seniorami

Opieka nad Seniorami w domu

UWAGA! W TRAKCIE TRWANIA EPIDEMII DZIAŁAMY! NASZE WSZYSTKIE OPIEKUNKI PRZESZŁY SZKOLENIE Z ZACHOWYWANIA SIĘ W SPOSÓB BEZPIECZNY DLA OSOBY STARSZEJ. NASI PRACOWNICY DBAJĄ O HIGIENĘ, NIE SPOTYKAJĄ SIĘ ZE SOBĄ WZAJEMNIE, WIĘKSZOŚĆ Z OPIEKUNEK ZAJMUJE SIĘ TYLKO JEDNYM PODOPIECZNYM. ŻADNA Z NASZYCH OPIEKUNEK NIE PRACUJE JEDNOCZEŚNIE U NAS I W SZPITALU, PRZYCHODNI, DPSie CZY W JAKIMKOLWIEK INNYM MIEJSCU, W KTÓRYM PRACA NIOSŁABY RYZYKO DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH.

KORZYSTANIE Z FORMY OPIEKI DOMOWEJ (W PRZECIEWIEŃSTWIE NP. DO OŚRODKÓW DLA SENIORÓW) REALIZOWANEJ PRZEZ PROFESJONALISTÓW JEST W OBECNYM CZASIE NAJLEPSZĄ MOŻLIWOŚCIĄ ZABEZPIECZENIA SENIORA. NAWET CZŁONKOWIE RODZINY POTRAFIĄ NIEŚWIADOMIE DOPROWADZIĆ DO ZAKAŻENIA ODWIEDZAJĄC SWOICH BLISKICH I PRÓBUJĄC POMÓC. JEŚLI ZALEŻY CI NA ZDROWIU I ŻYCIU TWOICH BLISKICH – ZAUFAJ PROFESJONALISTOM.

DO TEJ PORY ŻADEN Z NASZYCH PODOPIECZNYCH NIE ZOSTAŁ ZARAŻONY KORONAWIRUSEM. ŚWIADCZY TO O NASZYM PROFESJONALIZMIE ORAZ BEZPIECZEŃSTWIE KORZYSTANIA Z TEJ FORMY OPIEKI.

KAŻDA OPIEKUNKA W TOWARZYSTWIE SENIORA KORZYSTA ZE ŚRODKÓW OCHRONY OSOBISTEJ (maseczki, rękawiczki).

Nasza firma zajmuje się opieką nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania. Zatrudniamy  opiekunki, które w kompetentny sposób zaopiekują się Państwa Bliskimi. Korzystając z usług TRUSTY decydują się Państwo na: 

* bezpieczeństwo

* profesjonalizm

* ciągłość opieki 

* oszczędność czasu 

Działamy w miastach:

Wrocław | Warszawa

Do wyboru są różne formy godzinowe domowej opieki: od jednorazowej, przez taką w wybrane dni tygodnia, lub codzienną, od 3 do nawet 10 czy 12 godzin dziennie.  Do wyboru jest także poziom zaangażowania opiekuna: od osoby,  która wyjdzie z Seniorem na spacer, zarejestruje do lekarza czy zrobi zakupy do asystenta – zajmującego się  także m.in. sprawami higienicznymi, toaletą, myciem itd.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i doświadczenia jest to, że zostaliśmy zaproszeni do programu TVP 2 „Pytanie na Śniadanie” (07.06.2019) aby przybliżyć widzom tematykę opieki nad osobami starszymi. Zespół Trusty reprezentowała p. Angelika, opowiadając o szczegółach swojej i naszej pracy. Zapraszamy do obejrzenia materiału na stronie programu: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/42983142/jak-znalezc-opiekuna-dla-starszej-osoby?fbclid=IwAR0K23SMHZl2TnjK3AAHzmAwQSPcorqid-SHVqZ-nhVZXoE6UfMIy0sAgEE

Zajmujemy się osobami w każdym stanie, także chorymi na nowotwory, w stanie paliatywnym, nie boimy się ciężkich przypadków – uważamy, że każdemu należy się szacunek i pomoc.

Ceny naszych usług są każdorazowo indywidualnie ustalane i zależą przede wszystkim od ilości godzin w ciągu dnia. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub  telefonicznie.

Opieka w ustalone dni tygodnia w określonych godzinach

mogą Państwo wybrać, w jakie dni tygodnia, oraz w jakich godzinach opiekun zjawia się u Seniora (np. poniedziałki, środy i piątki 12-15)

Opieka codzienna w określonych godzinach

wybierają Państwo stałe godziny, w których codziennie (np. poniedziałek – piątek 9-12) opiekun zjawia się u Seniora

Opieka całodzienna

opiekun zajmuje się Osobą Starszą w godzinach Państwa pracy – 8, 10 lub 12 godzin dziennie

Opieka całodobowa

Aktualnie zawieszona

Ceny za każdym razem są ustalane indywidualnie, po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z Klientem. Na wysokość opłaty wpływa ilość godzin pracy opiekuna (im więcej, tym opłata za godzinę jest mniejsza) oraz zadania, których opiekun się podejmuje.

Dodatkowe usługi

Oprócz usług związanych z opieką, oferujemy także usługi terapii psychologicznej – dla osób starszych z problemami czy z objawami depresji.

W naszej ofercie znajdują się także usługi fizjoterapii, rehabilitacji oraz masażu. Fizjoterapeuta zajmuje się seniorem w domu, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Możemy także zająć się zorganizowaniem transportu sanitarnego – dla osób starszych, które potrzebują specjalistycznej formy przemieszczania się.

Jesteśmy w stanie zapewnić także domowe usługi pielęgniarskie – m.in. szczepień, zastrzyków, zmian opatrunków, cewnikowania itd.

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.