Zadzwoń: 575 (pokaż)

Czym się zajmujemy?

Kim jesteśmy

Już od wielu lat zajmujemy się profesjonalną opieką nad Osobami Starszymi w ich miejscu zamieszkania na terenie WROCŁAWIA oraz WARSZAWY i ŚLĄSKA(Siedziba w Katowicach) oraz na terenie całej Polski w zakresie opieki całodobowej.

Tworzymy zespół ludzi z pasją i z doświadczeniem w tym co robimy. W ramach naszej misji społecznej angażujemy się w różne kampanie związane z pomocą dla Starszych. Żyjemy życiem osób, z którymi współpracujemy – wszyscy nasi pracownicy mają obowiązek informowania biura o działaniach podjętych w ramach pracy w danym tygodniu. Zależy nam na najwyższej jakości naszych usług – większość naszych klientów pochodzi z polecenia.

Ustalamy warunki i zakres współpracy, tak, żeby wszystko było jasne dla Państwa i dla nas. Zawsze podpisujemy umowę, w której ustalamy co wchodzi w zakres naszych usług oraz to, czego Państwo od nas oczekują.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, większość naszych klientów pochodzi z polecenia, dlatego tak bardzo zależy nam na Państwa pozytywnej opinii. W każdej sprawie można kontaktować się z nami codziennie telefonicznie oraz 5 dni w tygodniu osobiście, w godzinach pracy naszego biura. Staramy wypracowywać się standardy kontaktu, zgodnie, z którymi cały czas poprawiamy czas reakcji na Państwa zapytania.

Każdy z naszych pracowników jest poddawany specjalnej procedurze kwalifikacyjnej – sprawdzamy jego predyspozycje do opieki nad Seniorami lub prowadzenia domu, empatię i uczciwość. Każda z pracujących u nas osób ukończyła stosowne kursy i szkolenia, w tym wewnętrzne, organizowane przez naszą firmę, pozwalające podnieść ich kompetencje.

Każda osoba, która korzysta z naszych usług ma prawo do skorzystania z oferty naszych Partnerów za darmo lub uzyskując atrakcyjną zniżkę.