Zadzwoń: 575 (pokaż)

Czym się zajmujemy?

Kim jesteśmy

Już od wielu lat zajmujemy się profesjonalną opieką nad Osobami Starszymi w ich miejscu zamieszkania. W skład naszych usług wchodzi  Opieka całodobowa a także opieka godzinowa w Warszawie, we Wrocławiu, w Katowicach i na Śląsku oraz w Gdańsku.

Tworzymy zespół ludzi z pasją i z doświadczeniem w tym co robimy. W ramach naszej misji społecznej angażujemy się w różne kampanie związane z pomocą dla Starszych. Żyjemy życiem osób, z którymi współpracujemy – wszyscy nasi pracownicy mają obowiązek informowania biura o działaniach podjętych w ramach pracy w danym tygodniu. Zależy nam na najwyższej jakości naszych usług – większość naszych klientów pochodzi z polecenia.

Ustalamy warunki i zakres współpracy, tak, żeby wszystko było jasne dla Państwa i dla nas. Zawsze podpisujemy umowę, w której ustalamy co wchodzi w zakres naszych usług oraz to, czego Państwo od nas oczekują. Umowa opieki nad osobami starszymi, którą zawieramy w przypadku skorzystania z opieki godzinowej, jest krótkim, trzystronicowym dokumentem. Najważniejsze dla nas jest, aby wszystkie zasady były klarowne. W umowie możesz dokładnie opisać w jakich godzinach ma być sprawowana opieka a także jakich czynności oczekujesz od opiekuna

Jesteśmy legalnie działającą firmą, większość naszych klientów pochodzi z polecenia, dlatego tak bardzo zależy nam na Państwa pozytywnej opinii. W każdej sprawie można kontaktować się z nami codziennie telefonicznie oraz 5 dni w tygodniu osobiście, w godzinach pracy naszego biura (pomiędzy godziną 8-ą a 16-stą). Staramy wypracowywać się standardy kontaktu, zgodnie, z którymi cały czas poprawiamy czas reakcji na Państwa zapytania.

Każdy z naszych pracowników jest poddawany specjalnej procedurze kwalifikacyjnej – sprawdzamy jego predyspozycje do opieki nad Seniorami lub prowadzenia domu, empatię i uczciwość. Pracujące u nas osoby ukończyła stosowne kursy i szkolenia, w tym wewnętrzne, organizowane przez naszą firmę, pozwalające podnieść ich kompetencje. Wierzymy, że w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie opieki nad osobami starszymi, jesteśmy w stanie wyeliminować, a nawet nie przyjąć, do naszego zespołu osób, które nie nadają się do tej pracy. Z dumą podkreślamy, że w okresie działalności naszej firmy nie pojawiła się żadna sytuacja, która doprowadziłaby do jakiegokolwiek niebezpieczeństwa dla życia, zdrowia czy majątku Seniora. Wręcz odwrotnie – rodziny, powierzające nam swoich Bliskich po niedługim czasie odczuwają spokój i mają o wiele większe poczucie bezpieczeństwa. Ktoś przecież na stałe czuwa przy Tych, których najbardziej kochają.

Kłamalibyśmy, gdybyśmy twierdzili, że kiedy zaczynaliśmy naszą pracę wiedzieliśmy wszystko. Domowa opieka nad Seniorami to to taka dziedzina, która przynosi zarówno dużo satysfakcji oraz spełnienia, ale uczy także wiele cierpliwości i pokory. Przez te ponad siedem lat naszego działania nauczyliśmy się rozwiązywać konflikty, działać w sytuacjach stresowych, podejmować odpowiednie decyzje, wyznaczać priorytety. Dzięki temu wiemy jak przydzielić najlepszego opiekuna osoby starszej do konkretnego Podopiecznego. Wystarczy, że na początku trochę go nam opiszesz… 🙂

W razie potrzeby możemy pomóc w organizacji transportu zwykłego lub sanitarnego, usług pielęgniarskich, pomocy fizjoterapeuty czy psychologicznej.  

                   Formularz kontaktowy


    Aby wysłać formularz wykonaj działanie matematyczne poniżej: