Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opieka nad osobami starszymi z zamieszkaniem w Poznaniu

Całodobowa opieka nad Seniorem

Całodobowa opieka nad seniorem Poznań

Oferujemy Państwu usługę rekrutacji opiekunki z zamieszkaniem na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego.

Stając przed decyzją i wyborem opiekunki często nie wiemy jak „zabrać się” do tego tematu. Nie wiemy jakie pytania stawiać przy rekrutacji, o co możemy poprosić, jakie wymagania postawić. To wszystkie wątpliwości doprowadzają do różnych nieprzyjemnych sytuacji i konfliktów pomiędzy rodziną, Seniorem a opiekunem. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia mogą Państwo powierzyć proces selekcji i przydzielania opiekuna nam, a samemu zająć się swoimi codziennymi obowiązkami, rodziną i pracą.

Duża część z naszych klientów współpracuje z nami już od wielu lat, doceniając możliwość natychmiastowej pomocy w znalezieniu sprawdzonej opiekunki osób starszych z zamieszkaniem. Zapraszamy także Państwa do znalezienia się w gronie naszych zadowolonych klientów.

Opiekunowie zajmują się Podopiecznym realizując zadania wg. wytycznych Rodziny, w szczególności takie jak:

Pranie

Higiena Seniora

Przygotowywanie i podawanie posiłków

Prasowanie

Zakupy

Sprzątanie

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

Telefon: 575 (pokaż)

Jak będzie przebiegała nasza współpraca?

Nasza współpraca będzie przebiegała w etapach. Na samym wstępnie muszą Państwo skontaktować się z nami dzwoniąc pod nasz numer telefonu albo pozostawić swój numer w aplikacji wyświetlającej się po prawej stronie lub napisać, korzystając z formularza kontaktowego na podstronie Kontakt.

W trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej udzielimy Państwu szczegółowych informacji dotyczących naszej współpracy a także, po zebraniu paru wstępnych informacji dokonamy wyceny naszych usług. Jeśli wszystko będzie dla Państwa jasne i akceptowalne przejdziemy do kolejnego etapu.

W nim poprosimy Państwa o udzielenie nam już szczegółowych informacji dotyczących stanu zdrowia Seniora oraz warunków mieszkaniowych a także podzielenie się z nami dodatkowymi oczekiwaniami w zakresie opieki całodobowej. W tym kroku także zostaną załatwione formalności, czyli podpiszemy krótką, dwustronicową umowę.

Na podstawie informacji z Państwa ankiety z naszej bazy wybierzemy najodpowiedniejszego kandydata, jeszcze raz upewniając się czy jest gotowy na wszystko to, co spotka go w domu podopiecznego. Otrzymają Państwo od nas formularz rekrutacyjny wraz z naszym opisem kandydata, zdjęciem oraz numerem telefonu.

Uwaga! Jeśli w ciągu dwóch tygodni od pojawienia się wyrekrutowanego przez nas opiekuna potrzebowaliby Państwo, obojętnie z jakich powodów, dokonać wymiany, zrobimy do zupełnie za darmo – bez pobierania dodatkowego wynagrodzenia.

Kim jest opiekunka seniora z zamieszkaniem?

Skoro szczegółowo omówiliśmy już jak, w etapach, będzie wyglądać nasza współpraca, chcielibyśmy Państwu przedstawić teraz osoby, które mogą pojawić się w domu Państwa bliskich. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to zwyczajna usługa. Opiekunka wchodzi z zewnątrz do obcego domu a oczekujemy od niej tego, że zapewni nam spokój o los starszego członka rodziny. W związku z tym zarówno w Poznaniu, Kaliszu, Koninie czy innych miastach województwa wielkopolskiego oraz na terenie całej Polski stosujemy jednolity Standard Rekrutacji Opiekuna.

Ten system wdrożyliśmy aby ujednolicić pytania oraz procedury, którym poddajemy kandydata na opiekuna. Dzięki temu wiedzą Państwo, że:

  • opiekun ma dobrą energię i podejście do Seniorów
  • całodobowa opieka z zamieszkaniem może odbyć się w dowolnej miejscowości
  • opiekun jest osobą uczciwą i sumienną
  • każda z rekrutowanych w zakresie opieki z zamieszkaniem osób mówi dobrze po polsku (większość osób w naszej bazie to osoby z Polski)
  • dzięki dużej liczbie potencjalnych opiekunów, których możemy przydzielić, łatwo nam wybrać odpowiedniego kandydata, który podejmie się tego, czego Państwo od niego oczekują
  • weryfikujemy dane oraz doświadczenie każdego z opiekunów

Dlaczego trusty oznacza zaufanie

W naszych działaniach cały czas skupiamy się na zapewnieniu Państwu sprawdzonej, kompetentnej pomocy. Potwierdzeniem Państwa zaufania jest cały czas wracająca duża część z naszych klientów, którzy powierzają nam znalezienie kolejnych opiekunek. Bardzo cieszymy się, że wykonywana przez nas praca jest doceniana i dziękujemy za wszelkie wyrazy wdzięczności wyrażane w prywatnych wiadomościach. Mimo skali naszej działalności staramy się zawsze pamiętać o każdym z naszych klientów oraz podopiecznych a także brać pod uwagę Państwa uwagi i ewentualne sugestie.

W trakcie naszej drogi rozwinęliśmy się z małej lokalnej firmy świadczącej usługi tylko na terenie Wrocławia do ogólnopolskiej firmy, która jest w stanie obsłużyć klientów z dowolnej miejscowości. Nie udałoby nam się to nigdy, gdyby nie dobra energia nasza, opiekunów oraz naszych klientów, za co serdecznie dziękujemy.

Jesteśmy pewni naszej pracy a nasza marka budzi zaufanie. Dzięki temu zostaliśmy zaproszeni m.in. do programu Pytanie na Śniadanie w TVP2, gdzie jedna z naszych opiekunek przybliżała widzom tematykę pracy jako opiekunka osoby starszej.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i jeśli tylko mają Państwo jakieś pytania w zakresie okołosenioralnym, zawsze mogą Państwo do nas zadzwonić. Jeśli tylko będziemy na tyle kompetentni, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.