Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opieka nad osobami starszymi Wrocław

Oferujemy Państwu usługę opieki nad osobami starszymi na dowolnie wybraną liczbę godzin we Wrocławiu oraz w najbliższych okolicach.

Godzinowa opieka nad Seniorem we Wrocławiu

Oferujemy Państwu usługę opieki nad osobami starszymi na dowolnie wybraną liczbę godzin we Wrocławiu oraz w najbliższych okolicach. Na wybranie tej formy opieki decydują się rodziny, które potrzebują dochodzącej pomocy, która odciążyłaby lub w całości przejęła opiekę nad starszym członkiem rodziny. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o częstotliwość i długość wizyt naszych opiekunów.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej szczegółów, a także wycenę opieki dla seniora (która jest w największej części zależna od ilości godzin dziennie) zapraszamy do kontaktu. Realizując opiekę senioralną cały czas pamiętamy o naszej misji – pomocy Seniorom, szanując ich tradycje i przyzwyczajenia.

Dlaczego warto, aby Senior miał kogoś do pomocy?

W zakres pracy opiekunki osób starszych wchodzą wszelkie czynności, które mogą sobie Państwo wyobrazić. Opiekunki zatem gotują, podają posiłki, pomagają w higienie, wypełniają wolny czas osób starszych, pomagają w toalecie, wychodzą na spacery, robią zakupy, realizują recepty, a także dbają o organizację czasu wolnego, pełnią rolę przyjaciół, rodziny, psychologa etc.

W zależności od zapotrzebowania forma opieki seniora przyjmuje różne postaci. Czasem rodzina potrzebuje wyłącznie kogoś, kto zrobi zakupy i ugotuje posiłek, czasem chodzi o codzienny nadzór, często na opiekę decydują się członkowie rodziny mieszkający za granicą, aby mieć kontrolę nad stanem swoich dziadków czy rodziców. Czasem też opieka jest wymagana przez osiem, dziesięć lub dwanaście godzin dziennie – na czas pracy domowników – kiedy osoba starsza nie jest w stanie sama zostać w domu.

Obserwujemy po przypadkach naszych podopiecznych a także rodzin, które decydują się na skorzystanie z naszych usług, że taka forma opieki odnosi pozytywny skutek nie tylko wpływając dobrze na dobrostan Seniorów, ale także na rodzinne relacje, kondycje psychiczną dzieci i wnuków osób starszych. Kiedy rodzina nabiera zaufania do opiekuna, staje się on osobą, która zapewnia spokój i bezpieczeństwo, dając czas na pracę, życie osobiste, dbając jednocześnie o komfort życia Seniora.

Opieka w ustalone dni tygodnia w określonych godzinach

mogą Państwo wybrać, w jakie dni tygodnia, oraz w jakich godzinach opiekun zjawia się u Seniora (np. poniedziałki, środy i piątki 12-15)

Opieka codzienna w określonych godzinach

wybierają Państwo stałe godziny, w których codziennie (np. poniedziałek – piątek 9-12) opiekun zjawia się u Seniora

Opieka całodzienna

opiekun zajmuje się Osobą Starszą w godzinach Państwa pracy – 8, 10 lub 12 godzin dziennie

Opieka całodobowa

Opiekun mieszka razem podopiecznym i opiekuje się nim przez całą dobę.

Opieka nad osobami starszymi – szczegóły współpracy

Pierwszym etapem naszej współpracy jest dokładne ustalenie jakiej pomocy oraz w jakiej ilości godzin potrzebują Państwo oraz Senior. Następnie, na podstawie uzyskanych informacji dobieramy odpowiedniego opiekuna, który pojawia się u Podopiecznego.

Naszą współpracę reguluje niedługa, trzystronicowa umowa. Na jej podstawie mają Państwo możliwość bezpłatnej wymiany opiekuna, gdyby byli Państwo z niego niezadowoleni. Chociaż taka sytuacja zdarza się niezmiernie rzadko (mniej niż 2% Seniorów), jednak czasem bywa tak, że usposobienie i charakter osoby starszej „nie zgrywa” się z podejściem opiekuna.

Nie wymagamy od Państwa także płatności za opiekę nad Seniorem zanim nie poznają Państwo opiekuna. Opłaty dokonują Państwo dopiero kiedy zobaczą Państwo opiekuna w domu Seniora – to najlepsze miejsce aby ocenić jak radzi sobie w środowisku pracy.
Standardowo opiekujemy się Seniorami przez czas nieokreślony, jednak w wyjątkowych sytuacjach istnieje również możliwość zorganizowania opieki terminowej (np. konieczność wyjazdu, obowiązki, wakacje, po wyjściu ze szpitala etc.). W przypadku chęci uzyskania informacji o naszej ofercie – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Często stajemy się także doradcami dla rodzin, które mierzą się z zupełnie nowymi dla nich sytuacjami. Tak jest po wypisach szpitalnych, operacjach, poważnych diagnozach (nowotwory, udary, złamania szyjki kości udowej). Staramy się Państwu pomóc, dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem. Jeśli mają Państwo pytania jak zorganizować opiekę, mieszkanie Seniora, specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny czy łóżko – zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszą wiedzą.

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU

ul. Piłsudskiego 74

50-020 Wrocław

Telefon: 575 (pokaż)

Kim są nasi wrocławscy opiekunowie?

Do wszystkich pracujących u nas opiekunów mamy pełne zaufanie. Niektóre z pracujących w naszym wrocławskim oddziale osób znamy już od wielu lat. Naszym opiekunom powierzamy naszych własnych dziadków i rodziców. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w zakresie odpowiedniego doboru opiekunów seniorów jest to, że nigdy żadna z naszych opiekunek nie była oskarżana czy podejrzewana o jakiekolwiek zaniedbania, nieuczciwość czy kradzieże.

Wspominamy o tym, dlatego że w dużej mierze to skłania klientów do korzystania z usług profesjonalnej agencji opieki nad osobami starszymi: weryfikowanie opiekunów, którym oddają Państwo pod opiekę kogoś najcenniejszego – swoich bliskich. Z dumą twierdzimy, że dzięki naszemu, opartemu na doświadczeniu, systemowi rekrutacji udaje nam się wyrekrutować najlepsze osoby we Wrocławiu.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w opiece nad osobami starszymi

 • jesteśmy liderem opieki seniora we Wrocławiu
 • jako jedyni zajmujemy się osobami starszymi w każdym stanie (w tym opieką paliatywną)
 • działamy na rynku opieki osób starszych już ponad 5 lat
 • mamy bazę doświadczonych i sprawdzonych opiekunów
 • większość z naszych klientów to osoby z polecenia

Formularz kontaktowy


  Aby wysłać formularz wykonaj działanie matematyczne poniżej:

  Dodatkowe usługi

  Terapii psychologiczna

  Fizjoterapia, rehabilitacja oraz masaż

  Transport sanitarny

  Domowe usługi pielęgniarskie – m.in. szczepienia, zastrzyki, zmiany opatrunków, cewnikowanie itd.