Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opieka całodobowa

NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Opieka całodobowa z zamieszkaniem

Oferujemy opiekę całodobową z zamieszkaniem u podopiecznego na terenie całej Polski. Dla naszych Klientów przeprowadzamy rekrutację opiekunów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaprezentować Państwu kandydatów godnych zaufania, sprawdzonych i sumiennych. Na nasze usługi rekrutacji dajemy dwutygodniową gwarancję. Gdyby po wstępnym zapoznaniu się z opiekunem, nie byli Państwo z niego zadowoleni, kolejną rekrutację przeprowadzimy bez pobierania dodatkowych opłat.

Opieka całodobowa z zamieszkaniem w domu podopiecznego jest preferowana przez rodziny, posiadające bliskich wymagających nieprzerwanej obecności opiekuna w domu, najczęściej osób leżących lub z poważnymi ograniczeniami ruchowymi oraz możliwościami dbania o samego siebie. Jeśli nie potrzebują Państwo opieki całodobowej, tylko dochodzącej, godzinowej – zapraszamy na podstronę Opieka nad seniorami, gdzie prezentujemy taki sposób opieki.

Gwarancją naszego profesjonalizmu jest coraz większe grono zadowolonych klientów, którzy powierzają proces znalezienia kompetentnego opiekuna już wiele lat.

Działamy w miastach:

Wrocław | Warszawa

Opiekunowie zajmują się Podopiecznym realizując zadania wg. wytycznych Rodziny, w szczególności takie jak:

Pranie

Higiena Seniora

Przygotowywanie i podawanie posiłków

Prasowanie

Zakupy

Sprzątanie

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.