Zadzwoń: 575 (pokaż)

Całodobowa opieka nad Seniorem

NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Opieka całodobowa nad osobą starszą z zamieszkaniem

Oferujemy opiekę całodobową z zamieszkaniem u podopiecznego na terenie całej Polski. Naszym Klientom przydzielamy kompetentnych opiekunów – zawsze dostosowując opiekuna do stanu zdrowia Seniora.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaprezentować Państwu kandydatów godnych zaufania, sprawdzonych i sumiennych.

Na nasze usługi dajemy dwutygodniową gwarancję!

Gdyby po wstępnym zapoznaniu się z opiekunem, nie byli Państwo z niego zadowoleni, kolejnego przydzielimy całkowicie za darmo. 

Działamy do skutku, a gdyby zdarzyło się (choć zdarza się to niezmiernie rzadko :)), że żaden z opiekunów się nie sprawdził, zwracamy Państwu pieniądze!

Opieka seniora, całodobowa, z zamieszkaniem w domu podopiecznego jest preferowana przez rodziny, posiadające bliskich wymagających nieprzerwanej obecności opiekuna w domu, najczęściej osób leżących lub z poważnymi ograniczeniami ruchowymi oraz możliwościami dbania o samego siebie.

Jeśli nie potrzebują Państwo opieki całodobowej, tylko dochodzącej, godzinowej – zapraszamy na podstronę opieka godzinowa, gdzie prezentujemy taki sposób opieki.

Działamy od 2016-ego roku, przez ten czas pomogliśmy tysiącom klientów w Polsce. Gwarancją naszego profesjonalizmu jest coraz większe grono zadowolonych klientów, którzy powierzają nam proces znalezienia kompetentnego opiekuna już wiele lat.

Opiekunowie zajmują się Podopiecznym realizując zadania wg. wytycznych Rodziny, w szczególności takie jak:

Pranie

Higiena Seniora

Przygotowywanie i podawanie posiłków

Prasowanie

Zakupy

Sprzątanie

W razie potrzeby możemy pomóc w organizacji transportu zwykłego lub sanitarnego, usług pielęgniarskich, pomocy fizjoterapeuty czy psychologicznej.  

                   Formularz kontaktowy


    Aby wysłać formularz wykonaj działanie matematyczne poniżej: