Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opieka nad osobą starszą z zamieszkaniem Warszawa

Całodobowa opieka dla Seniora

Całodobowa opieka z zamieszkaniem dla seniora w Warszawie

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę rekrutacji opiekuna osób starszych z zamieszkaniem na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. W sytuacji gdy nasz starszy bliski wymaga całodobowej pomocy, stoimy w obliczu problemu ze znalezieniem odpowiedniego opiekuna. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, będąc czołową agencją opieki na terenie Warszawy oraz całej Polski, możemy zaproponować Państwu kompetentne, uczciwe osoby, które będą w stanie zaopiekować się Państwa bliskimi.

W związku ze zróżnicowanym zapotrzebowaniem radzimy skontaktować się z nami, opisać swoją sytuację w celu uzyskania dodatkowych informacji i ustalenia szczegółów. Zanim przystąpimy do przydzielanie opiekuna, przeprowadzimy z Państwem dokładny wywiad dotyczący stanu zdrowia seniora, obowiązków opiekuna, warunków zamieszkania etc. Pozwoli nam to dobrać odpowiednią osobę.

Opiekunowie zajmują się Podopiecznym realizując zadania wg. wytycznych Rodziny, w szczególności takie jak:

Pranie

Higiena Seniora

Przygotowywanie i podawanie posiłków

Prasowanie

Zakupy

Sprzątanie

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

ul. Chmielna 34
00-020 Warszawa

Telefon: 575 (pokaż)

Dlaczego warto wybrać całodobową opiekę nad osobą starszą?

Gdy zaczynamy bać się o osobę starszą na tyle, że z niepokojem wychodzimy z mieszkania, obawiamy się upadków, niezakręconego gazu czy zaginięć warto pomyśleć o zatrudnieniu opiekuna, który zamieszka z Seniorem dbając o jego bezpieczeństwo. Decyzja ta może wydawać się trudna, ale tylko w paru procentach przypadków okazuje się niesłuszna lub nietrafiona.

Opieka nad osobą starszą, zapewniona w jej własnym mieszkaniu przez specjalistów jest oceniana jako o wiele mniej stresująca dla Seniora niż np. umieszczenie go w domu spokojnej starości. W swoim domu spędził nierzadko dziesiątki lat, zna każdy kąt, jest umeblowane i urządzone tak jak lubi. Ma też do dyspozycji swojego opiekuna na wyłączność. Często okazuje się, że Seniorzy traktują swoich opiekunów jako kogoś, na kogo zasłużyli całym swoim życie: „Całe życie ciężko pracowałem i poświęcałem się dla moich dzieci i wnuków, zatem teraz należy mi się ktoś do pomocy”.

Chcielibyśmy w tym momencie dodać, że jeśli obawiają się Państwo, że: „z moją matką nikt nie wytrzyma”, albo „nie ma osoby, która byłaby na to gotowa” – nie ma takiej obawy. Opiekunowie, którzy decydują się na pracę w tym zawodzie to osoby doświadczone, otwarte na przypadłości wieku starszego. Z naszego doświadczenia wynika, że, niejednokrotnie opiekunowie mają więcej cierpliwości i dobrego podejścia niż członkowie rodzin. Wynika to najprawdopodobniej z dystansu i możliwości podejścia do zadań na chłodno, podczas gdy w przypadku rodzin najczęściej wkradają się różne emocje.

Opieka do osoby starszej z zamieszkaniem w Warszawie – szczegóły współpracy

Po zebraniu od Państwa wstępnych informacji dotyczących opieki seniora, szczegółów zamieszkania, zapotrzebowanie etc. prezentujemy nasze możliwości czasowe, techniczne oraz finansowe. Jeśli jest to akceptowalne z Państwa strony, istnieje konieczność akceptacji niedługiego regulaminu, który reguluje szczegóły naszej współpracy przy rekrutacji opiekuna Seniora. Podejmujemy się przydzielenia opiekuna na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. W ciągu paru dni prezentujemy Państwu kandydatów, a po akceptacji jednego z nich pobieramy jednorazową opłatę za rekrutację. Po jej uiszczeniu otrzymują Państwo dane kontaktowe do wybranego pracownika.

Uwaga! Zależy nam na wysokiej jakości naszych usług rekrutacji w zakresie opieki całodobowej nad osobami starszymi, dlatego objęliśmy je darmową, dwutygodniową gwarancją możliwości zmiany opiekuna. To znaczy, jeśli w ciągu dwóch tygodni od przyjazdu opiekuna nie byliby Państwo z niego zadowoleni, przeprowadzimy rekrutację nowej osoby i tak do skutku.

Dlaczego zaufać naszej agencji opieki w zakresie opieki z zamieszkaniem?

Do naszych zadań podchodzimy uczciwie i rzetelnie. Zawsze skupiamy się na najważniejszym – na dobru Seniorów. Stąd powstała idea pracy w branży opieki nad osobami starszymi, nietypowej, trudnej, ale przynoszącej mnóstwo satysfakcji. Co miesiąc odbieramy podziękowania za pomoc w opiece nad Rodzicami czy Dziadkami naszych klientów. Dziękujemy za każde miłe słowa. Cały czas pracujemy, aby usługi były świadczone na jeszcze wyższym poziomie.

Wybierając TRUSTY decydują się Państwo na:

 • korzystanie z firmy z ponad 5-cio letnim doświadczeniem w pracy z osobami starszymi
 • powierzenie swoich bliskich liderowi na rynku opieki w Warszawie i w Polsce
 • dołączenie do grona ponad tysiąca zadowolonych rodzin, którym pomagaliśmy
 • naszą gwarancję przeprowadzonej ponownie bezpłatnej rekrutacji
 • atrakcyjne zniżki w przypadku korzystania z naszej pomocy kolejny raz

Co wyróżnia naszych opiekunów?

Praca przy całodobowej opiece seniorów jest specyficznym zajęciem. W związku z tym nie każdy się do niej nadaje. Opracowaliśmy specjalny Standard Rekrutacji Opiekuna, aby przesiać kandydatów przez sito procesu selekcji. W trakcie rekrutacji odrzucamy osoby z niejasną przeszłością, nieuczciwe, bez znajomości języka polskiego, negatywnie nastawione do życia oraz do seniorów.

W związku z tym, prezentowani przez nas kandydaci:

 • mają odpowiednie podejście do osób starszych
 • posiadają wysokie umiejętności kulinarne
 • porozumiewają się w języku polskim
 • mają optymistyczne podejście do świata i do swojej pracy

 

Formularz kontaktowy


  Aby wysłać formularz wykonaj działanie matematyczne poniżej: