Zadzwoń: 575 (pokaż)

Całodobowa opieka nad osobami starszymi Wrocław

Opieka nad Seniorem z zamieszkaniem

Całodobowa opieka nad osobą starszą
z zamieszkaniem we Wrocławiu

Oferujemy Państwu usługę rekrutacji opiekunki do pracy jako opiekun osoby starszej z zamieszkaniem. Stan niektórych Seniorów może wymagać konieczności zapewnienia całodobowej opieki. Opiekun wprowadza się wtedy do osoby starszej aby asystować mu w codziennych czynnościach, gotować, robić zakupy, dbać o higienę i wykonywać inne wymagane stanem zdrowia seniora czynności. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaprezentować Państwu kandydatów godnych zaufania, sprawdzonych i sumiennych.

Nasza firma świadczy usługi opieki całodobowej na terenie całej Polski, jednak posiada główną siedzibę we Wrocławiu. Wszelkie formalności jesteśmy w stanie załatwić zarówno w naszym biurze jak i online. Aktualnie, ze względu na pandemię koronawirusa, dla bezpieczeństwa naszego oraz naszych Klientów i Podopiecznych preferujemy formę elektroniczną.

Jeśli są Państwo zainteresowani zapewnieniem opieki całodobowej dla osoby starszej, prosimy o kontakt telefoniczny, przez nasz formularz kontaktowy lub mailowy – postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć i wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

Opiekunowie zajmują się Podopiecznym realizując zadania wg. wytycznych Rodziny, w szczególności takie jak:

Pranie

Higiena Seniora

Przygotowywanie i podawanie posiłków

Prasowanie

Zakupy

Sprzątanie

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU

ul. Piłsudskiego 74

50-020 Wrocław

Telefon: 575 (pokaż)

Dlaczego warto zdecydować się na całodobową opiekę dla Seniora?

Jeśli korzystali już Państwo z usług opieki, ale w dalszym ciągu byli Państwo zaniepokojeni o swoich bliskich kiedy opiekun wychodził z pracy albo w nocy, kiedy Rodzic lub Dziadek zostawał sam wybór opieki całodobowej wydaje się być najlepszym wyjściem. Zdajemy sobie sprawę z trudności w znalezieniu zaufanego opiekuna. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie zdecydowaliśmy się zaoferować tę formę opieki zarówno we Wrocławiu jak i na terenie całej Polski. Opiekun, który wprowadza się do podopiecznego staje się kimś więcej niż pracownikiem. To on daje rodzinie spokój, potrzebny aby bez zaniepokojenia mogła poświęcić się swojemu normalnemu życiu – pracy, domowi, rodzinie.

W naszej tradycji silnie zakorzeniona jest konieczność zaopiekowania się rodzicami czy dziadkami, jako forma oddania miłości, którą otrzymaliśmy w dzieciństwie. Niektórzy obwiniają się, że nie robią tego samodzielnie albo wręcz, pod presją osób starszych czy rodziny, wprowadzają się do Seniora niejednokrotnie utrudniając lub niszcząc sobie własne życie osobiste. Forma opieki całodobowej jest naszym zdaniem kompromisem pomiędzy nieumieszczaniem Seniora w domu spokojnej starości a zapewnieniem samodzielnej opieki. Rodzina bowiem ma decydujący wpływ na zachowanie, sposób funkcjonowania, dietę czy zakupy dokonywane przez opiekuna, a Senior pozostaje w swoim domu, nie narażamy go zatem na stres związany z przeprowadzką, nowym miejscem czy obcymi ludźmi.

Opieka do osoby starszej z zamieszkaniem – szczegóły współpracy

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, powierzają nam Państwo rekrutację kompetentnego opiekuna. Są to osoby z doświadczeniem w zakresie opieki, które gotowe są wprowadzić się do Seniora na dłuższy czas. Po przeprowadzeniu z Państwem szczegółowego wywiadu wybieramy odpowiedniego opiekuna oraz prezentujemy Państwu jego profil. Dopiero gdy zaakceptują Państwo daną osobę, dokonują Państwo opłaty rekrutacyjnej i otrzymują Państwo wszelkie dane kontaktowe do opiekuna. Na nasze usługi rekrutacji dajemy dwutygodniową gwarancję. Gdyby po wstępnym zapoznaniu się z opiekunem, nie byli Państwo z niego zadowoleni, kolejną rekrutację przeprowadzimy bez pobierania dodatkowych opłat. Wszelkie szczegóły naszej współpracy w zakresie zapewnienia opieki reguluje, krótki, dwustronicowy regulamin.

Czas oczekiwania na przydzielenie opieki jest różny i zależny od aktualnej dyspozycyjności opiekunów. Aby ustalić szczegółowe możliwości – prosimy o kontakt.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w opiece nad osobami starszymi

Jesteśmy liderem opieki nad seniorami prowadzonej godzinowo na terenie Wrocławia i Warszawy a także opieki z zamieszkaniem prowadzonej na terenie całej Polski. Przez ponad pięć lat działalności zaufało nam ponad tysiąc rodzin. Dowodem naszego profesjonalizmu w tym zakresie  jest liczne grono stale współpracujących z nami klientów i coraz większa liczba kontaktów z polecenia – najcenniejszej formy zaufania.

Współpracując z nami decydują się Państwo na:

  • nasze ponad pięcioletnie doświadczenie
  • skorzystanie z lidera w branży opieki seniorów na terenie Polski i Wrocławia
  • bezpłatną dwutygodniową gwarancję, w ramach której prowadzimy rekrutację do skutku
  • dowolność w kształtowaniu pracy opiekuna
  • atrakcyjny rabat w przypadku kolejnych rekrutacji

Kim są nasi opiekunowie?

W trakcie prowadzonej rekrutacji opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu. To pozwala nam wyeliminować we wstępnych rozmowach osoby nieuczciwe, niekompetentne czy zwyczajnie niemiłe. Zgodnie z naszym Standardem Rekrutacji Opiekuna, szczególną uwagę zwracamy na następujące obszary:

  • doświadczenie (szczególnie w pracy z pacjentem leżącym)
  • umiejętności kulinarne
  • bezpieczeństwo i uczciwość
  • znajomość języka polskiego
  • optymizm oraz podejście do świata

Formularz kontaktowy