Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opinie Trusty

Dlaczego warto nam zaufać?

osobami się zajmowaliśmy

%

klientów poleciłoby nasze usługi swoim znajomym

od tego roku jesteśmy na rynku

%

klientów czuje się bezpiecznie z naszymi opiekunami

Opieka seniora to niełatwa dziedzina. Jednakże od wielu lat specjalizujemy się w zapewnieniu sprawdzonych opiekunek w domowej opiece, przez ten czas stając się liderem opieki na terenie całego kraju. Wraz z rozwojem staramy się nie stracić niczego z pierwotnego charakteru naszej działalności – kojarzyć każdego Podopiecznego oraz Klienta, zdawać sobie sprawę ze szczególnych wymagań, a także, co najważniejsze, gwarantować pewność, bezpieczeństwo oraz zaufanie. Potwierdzeniem naszego dobrego podejścia a także profesjonalizmu są pozytywne opinie, które zostawiacie w wielu miejscach. W szczególności cieszymy się z tych, które wracają do nas po prośbie o podzielenie się swoimi doświadczeniami. Trusty opinie, które prezentujemy poniżej są wyborem ze wszystkich miast, w których prowadzimy opiekę godzinową a także z całej Polski, w zakresie pomocy przy przydzieleniu opiekunki z zamieszkaniem.

Opinie klientów

Pan Marek - Wrocław Brochów

Zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy w trakcie epidemii. Bardzo bałem się o moją mamę, ale nie miałem wyjścia – musiałem wrócić do pracy. Tyle się słyszy teraz o chorobach starszych osób. Cieszę się, że zadzwoniłem i podzieliłem się moimi obawami – wytłumaczono mi, że choroba szerzy się w miejscach gdzie jest dużo osób i duża rotacja personelu i że w opiece domowej nic takiego nie ma miejsca. Do mojej mamy przyszła przemiła p. Marlena – studentka fizjoterapii, od ponad miesiąca nie chodząca na zajęcia. Wiem, że opiekunki są odpowiedzialne i ze względu na swoją pracę z osobami starszymi uważają także w życiu prywatnym. Marlena powiedziała mi, że z powodu swojej pracy, przestała jeździć MPK a zaczęła rowerem. To się chwali – ja nie byłem tak odpowiedzialny w tym wieku. Dziękuję za pomoc, życzę Wam i Marlenie dużo zdrowia 🙂

Pan Andrzej - Warszawa Mokotów

Zawsze uważałem, że opiekun osoby starszej to strata pieniędzy. Musiałem w końcu sam z niej skorzystać – ojciec nie chodzi, ma problemy z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy. Ktoś mu musi pomagać. Zatrudnialiśmy wcześniej jedną kobiete, to dawała mu żarcie z puszki, druga potrafiła nie przychodzić przez 2 tygodnie, bo niby chora. Teraz jak ma nie przyjść opiekunka, to zawsze jest telefon albo ktoś wysłany na zastępstwo. Poleciłem to mojemu znajomemu z pracy, bo ma podobny klopot.

Pani Małgorzata - Wrocław Grabiszynek

Dostałam bardzo dobrze płatną pracę w Legnicy – niestety nie mogłam przez to poświęcać tyle czasu co wcześniej mojej mamie. Wrocław – Legnica, to też kawałek. W tygodniu potrzebny mi był opiekun osoby starszej. Zdecydowałam się, że lepiej i bezpieczniej (Mama wywróciła się niedawno w domu i leżała na podłodze do mojego przyjścia) będzie zatrudnić kogoś kto zamieszka z Mamą. Zadzwoniłam do Trusty – zaproponowano mi panią. Opiekunka osób starszych, poznała się z Mamą, wszystko było w porządku, przerobiliśmy jeden pokój na jej sypialnię. Całodobowa opieka dla osoby starszej to nie jest mały koszt, ale dzięki Bogu stać mnie na nią. Nigdy nie oddałabym Mamy do domu opieki.

Pani Arletta - Gdańsk Morena

Mama ma już 92 lata, chodzi z chodzikiem, czasem wychodzi na dwór. Jest to kłopot, bo mieszka na 4 piętrze. Próbowaliśmy się nią opiekować z rodziną na zmianę ale każdy ma swoje życie i się o to kłóciliśmy. Aby jakoś się odciążyć szukaliśmy opiekuna z zewnątrz. Najpierw Pani przychodziła na 4 godziny dziennie, potem na 8 godzin. Teraz zastanawiamy się nad opiekunką, która zamieszkałaby u mamy na stałe. Na pewno skorzystamy z Trusty – do tej pory ani razu się na nich nie zawiedliśmy. Opiekun, Pan K*****, który do tej pory przychodził do mamy był cierpliwy, widać, że lubił swoją pracę. Nie wiem jak mama zniesie pożegnanie z nim, kiedy zjawi się opiekunka całodobowa

Pan Witold - Katowice Koszutka

Dziękuje Wam serdecznie za opiekę nad moimi rodzicami przez ostatnie 2 lata. Niestety rodzice potrzebują już pobytu w specjalistycznym ośrodku, ale dopóki mogliśmy, to chcieliśmy aby byli w domu. Dzięki Wam było to możliwe. Nigdy nie udałoby nam się tak sprawnie organizować opieki, wymieniać opiekunki, robić zastępstwa, zwiększać godzin jak z Wami. Dziękujemy Pani Magdzie, Kamili, Kasi oraz oczywiście Panu Janowi.

Pani Wiesława - Warszawa Wilanów

Wszystko z opiekunkami w jak najlepszym porządku. Jestem spokojna o mamę kiedy wyjeżdżam – mam zawsze kontakt z dziewczynami, ktore zajmują się ojcem. Uważam, że w dzisiejszych czasach opieka nad osobami starszymi to coś oczywistego – tak jak np. nad dziećmi w przedszkolu. Cieszę się, że na Was trafiłam

„Śmiało mogę polecić […]”
„Jeśli będziemy potrzebować jeszcze kiedyś opieki – wracamy na 100%”
„… wszystko to czego potrzebowałam – bezpieczeństwa i spokoju o Rodziców … „
„Sam chyba potrzebuje takiej opiekunki :)”

W razie potrzeby możemy pomóc w organizacji transportu zwykłego lub sanitarnego, usług pielęgniarskich, pomocy fizjoterapeuty czy psychologicznej.  

                   Formularz kontaktowy


    Aby wysłać formularz wykonaj działanie matematyczne poniżej: