Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opieka nad osobami starszymi z zamieszkaniem na terenie Śląska

Całodobowa opieka nad Seniorem

Całodobowa opieka nad osobami starszymi
z zamieszkaniem na terenie Śląska

Zajmujemy się pomocą w organizacji opieki nad osobami starszymi z zamieszkaniem w Katowicach oraz na terenie całego województwa śląskiego. Nasi opiekunowie mogą zamieszkać z Seniorem zarówno w dużych miastach, jak i na wsiach. Jedynym warunkiem przyjazdu opiekunki jest zapewnienie jej osobnego, zamykanego pokoju, w którym będzie mogła spać.

Jesteśmy otwarci na to, aby spełnić Państwa wszelkie wymagania i zapewnić profesjonalnego kandydata do pracy jako opiekun.

Wiemy, że powierzają nam Państwo swoich najbliższych, oczekują zatem Państwo profesjonalnej obsługi oraz sprawdzonych opiekunów. To wszystko staramy się zapewniać, ciągle podnosząc jakość naszych usług oraz ucząc się nowych rzeczy każdego dnia.

Opiekunowie zajmują się Podopiecznym realizując zadania wg. wytycznych Rodziny, w szczególności takie jak:

Pranie

Higiena Seniora

Przygotowywanie i podawanie posiłków

Prasowanie

Zakupy

Sprzątanie

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

Telefon: 575 (pokaż)

Na czym polega nasza usługa?

Oferujemy Państwu usługę profesjonalnej rekrutacji opiekunki osób starszych. Po zgłoszeniu zapotrzebowania na opiekunkę prosimy Państwa o uzupełnienie ankiety, w której odpowiadają Państwo na kilka pytań dotyczących stanu zdrowia osoby starszej a także opisują sytuację mieszkaniową. Na jej podstawie z naszej bazy dokonujemy wyboru odpowiedniej kandydatki – takiej, która godzi się na proponowane warunki oraz jest kompetentna w zakresie zajmowania się Seniorem z podanym przez Państwa stanie zdrowia. Po takim „dopasowaniu” przekazujemy w Państwa ręce formularz rekrutacyjny opiekunki wraz ze zdjęciem oraz danymi kontaktowymi.

Uwaga! Chcemy aby byli Państwo zadowoleni w stu procentach z przydzielonej przez nas opiekunki seniora. W związku z tym udzielamy na nasze usługi dwutygodniowej gwarancji od momentu przyjazdu opiekuna. Gdyby, z dowolnego powodu, chcieliby Państwo abyśmy przeprowadzili rekrutację ponownie, robimy to nie pobierając żadnego dodatkowego wynagrodzenia.

Gdzie świadczymy usługi opieki całodobowej na Śląsku?

  • Całodobowa opieka nad osobami starszymi z zamieszkaniem Katowice
  • Opieka z zamieszkaniem seniora Chorzów
  • Całodobowa opieka seniora Gliwice
  • Opieka dla osób starszych z zamieszkaniem Bytom
  • Opiekunka z zamieszkaniem Częstochowa
  • Całodobowa opiekunka seniora Sosnowiec

I inne

Czy to już czas na opiekunkę całodobową?

Zarówno w Tychach, Bytomiu czy Chorzowie, jak i w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu – wszędzie rodziny mierzą się z podobnymi dylematami. Ciężko nam przystosowywać się do pogarszającego się stanu zdrowia naszych starszych bliskich. Próbujemy często własnymi siłami zaopiekować się naszymi dziadkami lub rodzicami, następnie poszukujemy opieki dochodzącej. W końcu jednak stan zdrowia Seniora pogarsza się na tyle, że boimy się aby został sam w domu chociażby na chwilę. To właśnie w takim momencie najczęściej odzywają się Państwo do nas, poszukując opiekunki osób starszych z zamieszkaniem.

Nasza rada jest następująca: jeśli mają Państwo jakiekolwiek obawy o swoich bliskich, jeśli Państwa zaniepokojenie budzą jakiekolwiek sytuacje, jeśli w przeszłości zdarzało się, że podejmowane przez Seniorów działania budziły Państwa zaniepokojenie to już czas aby ktoś zamieszkał w mieszkaniu i zaopiekował się nim na stałe.

Dlaczego jesteśmy liderem opieki całodobowej z zamieszkaniem na Śląsku?

W naszej pracy cały czas pamiętamy o naszej misji – skupiamy się na Seniorach i ich potrzebach. Dla zachowania najwyższej jakości naszych usług całodobowej opieki nad osobami starszymi na Śląsku stosujemy przyjęty w naszej pracy, jednolity: Standard Rekrutacji Opiekuna. Zgodnie z nim:

  • każdy z naszych opiekunów przechodzi trójstopniowy proces rekrutacji
  • podczas szczegółowego wywiadu zbieramy najważniejsze informacje o opiekunie
  • posiadamy w bazie wiele osób, tak aby móc dopasować opiekuna do wymagań rodziny Seniora
  • odrzucamy osoby wypalone, bez energii oraz empatii

Dzięki temu jesteśmy Państwu w stanie zaoferować najlepszych całodobowych opiekunów seniora w Katowicach i na całym Śląsku.

Jaki jest koszt waszych usług

Koszty naszej współpracy w zakresie rekrutacji kompetentnej opiekunki seniora z zamieszkaniem każdorazowo ustalamy indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej z członkami rodziny. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, bądź chcieliby Państwo uzyskać dokładną kalkulację kosztów bardzo prosimy o telefon pod nasz numer telefonu lub o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Mogą Państwo także zostawić swój numer w wyświetlającym się okienku po prawej stronie. Oddzwonimy do Państwa w najbliższym możliwym czasie i o wszystkim poinformujemy.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek inne pytania dotyczące opieki nad Seniorami jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli tylko czujemy, że posiadamy wystarczającą wiedzę, będziemy mogli Państwu pomóc i udzielić odpowiednich wskazówek.