Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opieka nad osobami starszymi Warszawa

Oferujemy Państwu usługę opieki nad osobami starszymi na dowolnie wybraną liczbę godzin w Warszawie oraz w najbliższych okolicach.

Opieka nad osobą starszą Warszawa

Oferujemy Państwu godzinową opiekę nad osobami starszymi na terenie Warszawy oraz w najbliższych okolicach (do ustalenia). Nasi profesjonalni opiekunowie zaopiekują się Państwa Bliskimi, odciążając w codziennych obowiązkach i zapewniając kompleksową pomoc.

Istnieje możliwość zapewnienia opieki Seniorowi w dowolnej ilości godzin oraz w dowolnej ilości dni. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i propozycje. Opiekunowie zajmują się wszelkimi obowiązkami, które zostaną przez nas wcześniej ustalone. Od najprostszych, takich jak ugotowanie obiadu czy zrobienie zakupów, do najtrudniejszych, kiedy stan tego wymaga, do pielęgnacji osób leżących.

Nasza szeroka kadra umożliwia przydzielenie odpowiedniego opiekuna i zapewnienie opieki na najwyższym możliwym poziomie.

Opieka w ustalone dni tygodnia w określonych godzinach

mogą Państwo wybrać, w jakie dni tygodnia, oraz w jakich godzinach opiekun zjawia się u Seniora (np. poniedziałki, środy i piątki 12-15)

Opieka codzienna w określonych godzinach

wybierają Państwo stałe godziny, w których codziennie (np. poniedziałek – piątek 9-12) opiekun zjawia się u Seniora

Opieka całodzienna

opiekun zajmuje się Osobą Starszą w godzinach Państwa pracy – 8, 10 lub 12 godzin dziennie

Opieka całodobowa

Opiekun mieszka razem podopiecznym i opiekuje się nim przez całą dobę.

Opieka nad seniorem – czy już czas?

Często klienci zwracają się do nas z pytaniami kiedy przychodzi odpowiedni moment na zorganizowanie opiekuna do swoich Rodziców czy Dziadków. Nasza odpowiedź jest prosta – zawsze wtedy kiedy widzimy, że Senior nie radzi sobie z jakąś czynnością, którą wcześniej wykonywał bez problemu. Na przykład na zakupy, które kiedyś robił za jednym zamachem, teraz musi wychodzić parokrotnie – to znak, że opiekun osoby starszej mógłby robić je za niego. Jeśli w przeszłości sprawnie gotował sobie obiad, a teraz widzimy, że lodówka świeci pustkami, a po raz kolejny jako posiłek zaserwował sobie ziemniaki z kefirem – jak najbardziej opiekun może pomóc w przygotowywaniu posiłków.

Z klientami dzielimy się naszą radą, że im szybciej zaczniemy wprowadzać postać opiekuna, tym łatwiej będzie go zaakceptować później. Najlepiej robić to na etapie, w którym osoba starsza jest w pełni świadoma psychicznie i może wyrazić zgodę. Unikniemy wtedy problemu, kiedy pomoc staje się naprawdę nieodzowna (bo na przykład trzeba zadbać o higienę).

Specjalnie z myślą o różnym zapotrzebowaniu ze strony klientów przygotowaliśmy różne pakiety godzinowe, od paru godzin dziennie lub co drugi dzień, do całodziennej opieki, kiedy opiekun nadzoruje Seniora podczas gdy rodzina jest w pracy.

Agencja opieki nad osobami starszymi – szczegóły współpracy

Po wstępnej rozmowie, w której opisują nam stan Państwa Bliskich jesteśmy w stanie oszacować jaki pakiet godzinowy byłby odpowiedni. Czasami też klienci zgłaszają się do nas z konkretnym zapotrzebowaniem – oczywiście wtedy się do tego dostosowujemy.

Kiedy ustalimy zakres obowiązków opiekunki zawieramy umowę. Istnieje możliwość spotkania się w naszym biurze przy ulicy Chmielnej w Warszawie, jednak aktualnie, ze względu na pandemię, w trosce o zdrowie naszych klientów, pracowników i podopiecznych, załatwiamy wszelkie formalności online.

W ramach naszej współpracy mogą Państwo w każdym momencie, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów wymienić opiekuna. Także w przypadkach sytuacji losowych lub na przykład choroby opiekunki przydzielimy do Seniora zastępstwo, tak aby nie musieli Państwo niepokoić się o opiekę i zmieniać własnych planów.

Nie wymagamy także od Państwa wcześniejszych opłat rekrutacyjnych, pierwsza płatność jest dokonywana dopiero po pierwszej wizycie opiekunki, a w przypadku zapewnienia opieki w weekendy nasze stawki nie ulegają podwyższeniu. Mimo pracy w weekendy oferujemy Państwu opiekę Seniora w tej samej kwocie.

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

ul. Chmielna 34
00-020 Warszawa

Telefon: 575 (pokaż)

Kim są warszawscy opiekunowie Trusty?

Wszyscy zatrudniani przez nas w Warszawie opiekunowie to osoby godne zaufania, kompetentne i z odpowiednim podejściem do Seniorów. Jako największa agencja opieki nad osobami starszymi w Warszawie wypracowaliśmy przez wiele lat specjalny system rekrutacji, dzięki któremu udaje nam się przydzielać do podopiecznych odpowiednich opiekunów.

W ręce naszych pracowników sami powierzamy nasze rodziny, dlatego z pełną świadomością możemy ich polecać Klientom. Opiekunowie potrafią zająć się osobami starszymi w różnych stanach, począwszy od towarzyszenia i drobnych sprawunków a kończąc na opiece przy osobach ciężko chorych a także w stanach paliatywnych.

Zaufaj liderowi opieki nad seniorami w Warszawie

 • jesteśmy wiodącą agencją opieki w Warszawie
 • zaufało nam już ponad tysiąc osób
 • zdecydowana większość naszych klientów pochodzi z polecenia
 • działamy na rynku ponad pięć lat
 • jako jedyni dajemy gwarancję wymiany opiekuna
 • o naszym profesjonalizmie świadczy zaproszenie do programu „Pytanie na śniadanie”:

Formularz kontaktowy

  Dodatkowe usługi

  Terapii psychologiczna

  Fizjoterapia, rehabilitacja oraz masaż

  Transport sanitarny

  Domowe usługi pielęgniarskie – m.in. szczepienia, zastrzyki, zmiany opatrunków, cewnikowanie itd.