Zadzwoń: 575 (pokaż)

Opieka nad osobami starszymi z zamieszkaniem w Krakowie

Całodobowa opieka nad Seniorem

Profesjonalna całodobowa opieka nad seniorami w Krakowie

Jeśli Państwo się tutaj znaleźli, oznacza to, że szukają Państwo opiekunki z zamieszkaniem dla swoich starszych bliskich. Mamy nadzieję, że będziemy mogli podzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem i pomóc przydzielić odpowiedniego opiekuna.

Rekrutacja i wybór odpowiedniej osoby, która jest w stanie zająć się Seniorem często przysparza nie lada kłopotów. Do pracy potrafią zgłosić się osoby nieuczciwe, bez doświadczenia, bez cierpliwości i pozytywnej energii. Stąd tak często pojawiają się frustracje oraz wzajemne pretensji. Często okazuje się, że rodzina nie poinformowała kandydata dokładnie o swoich oczekiwaniach lub opiekun nie nakreślił jasno warunków sprawowania całodobowej opieki.

Dlatego tak istotne jest powierzenie etapu rekrutacji profesjonalistom. Osoby, które korzystają z naszych usług wracają do nas wielokrotnie a także wyjątkowo często pochodzą z polecenia. Współpracując z nami mają Państwo pewność, że Państwa Bliscy będą bezpieczni a Państwo nie będą stresować się elementami pracy, na której nie muszą przecież Państwo się znać. Każdy ma przecież swoją rodzinę, obowiązki i pracę…

Opiekunowie zajmują się Podopiecznym realizując zadania wg. wytycznych Rodziny, w szczególności takie jak:

Pranie

Higiena Seniora

Przygotowywanie i podawanie posiłków

Prasowanie

Zakupy

Sprzątanie

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

Telefon: 575 (pokaż)

Gdzie może przyjechać opiekunka z zamieszkaniem?

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, niezależnie od wielkości miejscowości czy stanu zdrowia podopiecznego. W szczególności oferujemy usługi całodobowej opieki nad seniorem w Krakowie, a także na terenie innych małopolskich miast, a w zakres naszych usług wchodzi opieka nad osobami starszymi w Zakopanem, na Podhalu czy w Nowym Sączu.

Kim jest całodobowa opiekunka dla seniora?

W naszym działaniu przyjęliśmy jednolity procedury, które nazwaliśmy Standard Rekrutacji Opiekuna. Dzięki temu zawsze mamy pewność, że proponowany Państwu kandydat cechuje się najwyższymi kompetencjami. Zarówno w Krakowie, województwie małopolskim jak i na terenie całej Polski, zgodnie z nim:

 • każda opiekunka seniora z zamieszkaniem przechodzi trójstopniowy proces rekrutacji
 • używamy specjalnie opracowanych pytań, aby wybrać najlepszych kandydatów
 • zwracamy uwagę na doświadczenie, cierpliwość oraz empatię dla Seniorów
 • każdy kandydat musi dobrze porozumiewać się w języku polskim (większość naszej bazy stanowią Panie z Polski)
 • staramy się zawsze utrzymywać w naszej bazie opiekunów wystarczająco wiele osób, aby móc Państwu pomóc jak najszybciej
 • całodobowa opiekunka seniora jest osobą niekaraną i bez konfliktów z prawem

Dlaczego warto zaufać trusty?

 • Jesteśmy liderem na rynku opieki z zamieszkaniem nad osobami starszymi
 • Działamy na rynku już od 2016 roku
 • Większość naszych klientów pochodzi z polecenia
 • Całodobowe opiekunki seniora w Krakowie wyrekrutowane przez Trusty zostają z Podopiecznymi ponad 90% czasu dłużej niż opiekunki z innych źródeł
 • Na nasze usługi dajemy darmową dwutygodniową gwarancję, w ramach której kolejną opiekunkę przydzielimy bez pobierania dodatkowych kosztów gdyby była taka konieczność

Jak wygląda nasza współpraca i jaki jest koszt?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o telefon, uzupełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie albo pozostawienie swojego numeru telefonu w oknie wyświetlającym się po prawej stronie.

W trakcie pierwszej rozmowy odpowiemy na Państwa wszelkie pytania, omówimy zasady współpracy oraz dokonamy indywidualnej wyceny. Jeśli zatem chcieliby Państwo uzyskać informacje w sprawie kosztów, musimy wcześniej dowiedzieć się, czego oczekują Państwo od potencjalnego opiekuna, jakie są warunki mieszkaniowe oraz jaki jest stan i liczba podopiecznych.

Następnie, kiedy wszystkie warunki są dla Państwa jasne i akceptowalne wypełniają Państwo ankietę dotyczącą stanu zdrowia Seniora oraz podpisujemy umowę.

Po podpisaniu umowy przystępujemy do naszej pracy, czyli dobieraniu odpowiedniej opiekunki z naszej bazy do stawianych wymagań a następnie przesyłamy Państwu formularz rekrutacyjny opiekuna wraz z opisem, zdjęciem i danymi kontaktowymi.

Jesteśmy pewni rekrutowanych przez nas opiekunów, dlatego na nasze usługi rekrutacji dajemy dwutygodniową darmową gwarancję. Gdyby przez dwa tygodnie od dnia przyjazdu opiekuna chcieliby Państwo abyśmy przydzielili kogoś innego, niezależnie od powodu, zrobimy to bez pobierania dodatkowego wynagrodzenia.

Ile trzeba czekać na przyjazd opiekunki?

Jesteśmy liderem w zakresie całodobowej opieki nad seniorami w Trójmieście oraz całej Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje długą współpracą z wieloma rodzinami. Staramy się wprowadzić Cię w cały proces maksymalnie spokojnie i profesjonalnie. Działamy także w mniejszych miejscowościach i na wsiach. Opiekujemy się seniorami w każdym stanie. Zadzwoń i przekonaj się, że możesz nam zaufać! 🙂