opieka seniora wrocław

Menu

Opieka nad Seniorami

Opieka w domu

Do wyboru są różne formy godzinowe domowej opieki: od jednorazowej, przez taką w wybrane dni tygodnia, lub codzienną, nawet przez 10 czy 12 godzin dziennie.  Do wyboru jest także poziom zaangażowania opiekuna: od osoby,  która wyjdzie z Seniorem na spacer, zarejestruje do lekarza czy zrobi zakupy do asystenta – zajmującego się  także m.in. sprawami higienicznymi, toaletą, myciem itd.

Uwaga! Aktualnie nie prowadzimy usług opieki całodobowej z zamieszkaniem, w której opiekun mieszka u Seniora.

Zajmujemy się osobami w każdym stanie, nie boimy się ciężkich przypadków - uważamy, że każdemu należy się szacunek i pomoc.

Ceny naszych usług są każdorazowo indywidualnie ustalane i zaczynają się już od 21-stu złotych za godzinę. Ceny te odnoszą się do opieki w systemie godzinowym. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub  telefonicznie.

 

Opieka w ustalone dni tygodnia w określonych godzinach mogą Państwo wybrać, w jakie dni tygodnia, oraz w jakich godzinach opiekun zjawia się u Seniora (np. poniedziałki, środy i piątki 12-15)

Opieka codzienna w określonych godzinach wybierają Państwo stałe godziny, w których codziennie (np. poniedziałek - piątek 9-14) opiekun zjawia się u Seniora

Opieka całodzienna opiekun zajmuje się Osobą Starszą w godzinach Państwa pracy – 8, 10 lub 12 godzin dziennie

Opieka całodobowa Aktualnie zawieszona

Ceny za każdym razem są ustalane indywidualnie, po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z Klientem. Na wysokość opłaty wpływa ilość godzin pracy opiekuna (im więcej, tym opłata za godzinę jest mniejsza) oraz zadania, których opiekun się podejmuje.

Dodatkowe usługi

Oprócz usług związanych z opieką, oferujemy także usługi terapii psychologicznej – dla osób starszych z problemami czy z objawami depresji.

W naszej ofercie znajdują się także usługi fizjoterapii, rehabilitacji oraz masażu. Fizjoterapeuta zajmuje się seniorem w domu, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Możemy także zająć się zorganizowaniem transportu sanitarnego – dla osób starszych, które potrzebują specjalistycznej formy przemieszczania się.

Jesteśmy w stanie zapewnić także domowe usługi pielęgniarskie – m.in. szczepień, zastrzyków, zmian opatrunków, cewnikowania itd. 

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

Kontakt