opieka seniora wrocław

Menu

Sprawdź w czym możemy pomóc

Opieka

Do wyboru są różne formy domowej opieki: od jednorazowej, przez taką w wybrane dni tygodnia, codzienną lub całodobową.Do wyboru jest także poziom zaangażowania opiekuna: od osoby,  która wyjdzie z Seniorem na spacer, zarejestruje do lekarza czy zrobi zakupy do asystenta – zajmującego się  także m.in. sprawami higienicznymi.

Ceny naszych usług są każdorazowo indywidualnie ustalane i zaczynają się już od 18-stu złotych za godzinę. Ceny te odnoszą się do opieki w systemie godzinowym.

Opieka całodniowa oraz całodobowa jest wyceniana miesięcznie.

Opieka w ustalone dni tygodnia w określonych godzinach mogą Państwo wybrać, w jakie dni tygodnia, oraz w jakich godzinach opiekun zjawia się u Seniora (np. wtorki i czwartki 12-15)

Opieka codzienna w określonych godzinach wybierają Państwo stałe godziny, w których codziennie (od poniedziałku do piątku) opiekun zjawia się u Seniora

Opieka całodzienna opiekun zajmuje się Osobą Starszą w godzinach Państwa pracy – najczęściej 8 godzin dziennie

Opieka całodobowa przeznaczona dla osób wymagających stałej obecności opiekuna. Może być realizowana przez jedną lub dwie osoby (w systemie zmianowym)

Ceny za każdym razem są ustalane indywidualnie, po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu z Klientem. Na wysokość opłaty wpływa ilość godzin pracy opiekuna (im więcej, tym opłata za godzinę jest mniejsza) oraz zadania, których opiekun się podejmuje.

Dodatkowe usługi

Oprócz usług związanych z opieką, oferujemy także usługi terapii psychologicznej – dla osób starszych z problemami czy z objawami depresji.

W naszej ofercie znajdują się także usługi fizjoterapii, rehabilitacji oraz masażu. Fizjoterapeuta zajmuje się seniorem w domu, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Możemy także zająć się zorganizowaniem transportu sanitarnego – dla osób starszych, które potrzebują specjalistycznej formy przemieszczania się.

Jesteśmy w stanie zapewnić także domowe usługi pielęgniarskie – m.in. szczepień, zastrzyków, zmian opatrunków, cewnikowania itd. 

W celu uzyskania dalszych informacji bądź chęci umówienia wizyty, prosimy o kontakt z biurem.

Kontakt