opieka seniora wrocław

Menu

Czym się zajmujemy?

Kim jesteśmy

Zajmujemy się profesjonalną opieką nad Osobami Starszymi w ich miejscu zamieszkania na terenie Wrocławia oraz całej południowo-zachodniej Polski.

Tworzymy zespół ludzi z pasją i z doświadczeniem w opiece nad Starszymi Osobami. W ramach naszej misji społecznej angażujemy się w różne kampanie związane z pomocą dla Starszych. Żyjemy życiem osób, którymi się opiekujemy – wszyscy nasi pracownicy mają obowiązek informowania biura i Klienta o działaniach podjętych w ramach pracy w danym tygodniu. Zależy nam na najwyższej jakości naszych usług - większość naszych klientów pochodzi z polecenia.

Jasne warunki

Ustalamy warunki i zakres opieki na początku, tak, żeby wszystko było jasne dla Państwa i dla nas. Zawsze podpisujemy umowę, w której ustalamy co wchodzi w zakres naszej opieki oraz to, czego Państwo od nas oczekują.

Profesjonalizm

Jesteśmy legalnie działającą firmą, większość naszych klientów pochodzi z polecenia, dlatego tak bardzo zależy nam na Państwa pozytywnej opinii. W każdej sprawie związanej z opieką można kontaktować się z nami codziennie telefonicznie oraz 5 dni w tygodniu osobiście, w godzinach pracy naszego biura. Staramy wypracowywać się standardy kontaktu, zgodnie, z którymi cały czas poprawiamy czas reakcji na Państwa kontakt.

Sprawdzeni pracownicy

Każdy z opiekunów jest poddawany specjalnej procedurze kwalifikacyjnej – sprawdzamy jego predyspozycje do opieki nad Seniorami, empatię i uczciwość. Każdy z opiekunów ukończył szkolenie dot. pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, co jest poświadczone stosownym certyfikatem.

Dodatkowa oferta

Każda osoba, która korzysta z naszych usług ma prawo do skorzystania z oferty naszych Partnerów za darmo lub uzyskując atrakcyjną zniżkę. W najbliższej przyszłości planujemy specjalnie dla naszych podopiecznych otworzyć gabinet lekarza geriatry.